Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Profesjonalizm i kompleksowość usług to zadowolenie i korzyści obydwu stron.
Profesjonalizm i kompleksowość usług to zadowolenie i korzyści obydwu stron.
Małopolski Park Logistyki to zespół dwóch hal wyposażonych w rampy i zadaszone bramy, przystosowane do realizacji zadań załadunkowo - rozładunkowych oraz budynku socjalno-biurowego. Na terenie Małopolskiego Parku Logistyki zlokalizowanego w Targowisku, posiadamy obiekty magazynowe o powierzchni ponad 50 000 m2. Zapewniamy kompleksową obsługę wyrobów powierzonych nam do składowania: załadunek, rozładunek, konfekcjonowanie, prowadzenie dokumentacji. Oferujemy także powierzchnie magazynowe w centralnej Polsce, z pełną usługą logistyczną lub w formie najmu.

Brzeski Park Logistyki to magazyn o powierzchni 16 000 m kw. zlokalizowany w Jasieniu (gm. Brzesko) w doskonałej lokalizacji - blisko węzła autostradowego trasy A4 z drogą krajową nr 75 w kierunku Nowego Sącza. Nowoczesny obiekt wykorzystujący alternatywne źródła energii został wybudowany w 2021 roku.

Powierzchnia magazynów

85 000

metrów kwadratowych

Centra Logistyczne

3

kompleksy

Wysokość hal

12,5

metra

Kubatura

1 062 500

metrów sześciennych