Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Sprawny samochód to gwarancja wygodnej i bezpiecznej jazdy.

Sprawny samochód to gwarancja wygodnej i bezpiecznej jazdy.

Prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów i punkty instalacji, napraw oraz sprawdzania tachografów samochodowych. W Brzesku przy ul.Szczepanowskiej 3 dysponujemy nowoczesnymi warsztatami samochodowymi wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Z racji powiązań z Grupą Zasada S.A. specjalizujemy się w naprawach samochodów marki Mercedes Benz, w których wykonujemy przeglądy, naprawy bieżące oraz naprawy główne wszystkich podzespołów. Chętnie pomożemy Państwu w naprawie samochodów innych marek, w tym osobowych, dostawczych i ciężarowych, chociażby w zakresie naprawy układów hamulcowych, instalacji elektrycznych oraz ogrzewań postojowych Webasto. Przed sezonem zimowym warto u nas sprawdzić ustawienie świateł, stan ogumienia i dokonać serwisu układów zasilających. Dobrze jest podróżować sprawnym, zadbanym samochodem.

Sprawny samochód to gwarancja wygodnej i bezpiecznej jazdy.

Wypożyczamy i sprzedajemy sprzęt najlepszej jakości.
Firma Zasada Trans Spedition oferuje najlepsze rozwiązania dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu.
Dzięki naszej przyjaznej i fachowej obsłudze masz pewność, że za każdym razem wypożyczasz coś więcej niż samochód!

Zobacz nasz komis